Kendall + Kylie: Ready to Party

/
2 Comments
 Herkese merhaba,

 Bugün güzel bir haberim var!


 Her gün gündemde görmekten bıkkınlık yaşadığım Jenner'ların, yine bir gündem haberiyle beni bu kadar mutlu edeceklerini düşünmezdim. Eğer moda haberlerini takip ediyorsanız duymuşşunuzdur: Kendall ve Kylie Jenner,  Topshop'a 15 parçadan oluşan kapsül yılbaşı koleksiyonu hazırladı.

 Metalik dokulu mini etekler, tasarım crop top bluzlar ve pilot montların hakim olduğu koleksiyonda; renk paletinde ise pembe tonları, petrol mavisi ve dijital baskılar ön plana çıkıyor. Kendall ve Kylie’nin modern tarzını yansıtan parçalar; saten, jarse ve imitasyon Moğol kürklerinden oluşturulmuş.

 Daha önce de Topshop'la işbirliği yapan kardeşler; koleksiyon için,

"Tekrar Topshop ile birlikte çalışmak çok heyecan verici. Koleksiyon tam olarak bizim yeni yıl tarzımızı yansıtıyor. Los Angeles sokak modasını en iyi yansıtacak şekilde spor ve ışıltılı parçaları bir arada kullanarak çabasız şıklığı elde ettiğimizi düşünüyoruz."    diyorlar.


  20 Kasım'da, Türkiye dahil birçok ülkeye gönderim yapan Topshop'un websitesinde ve Los Angeles'ta satışa çıkan koleksiyon; ülkemizde Aralık ayının başından itibaren Nişantaşı Topshop mağazasında yerini alacak. Bu güzel parçaları sakın kaçırmayın derim.

İşte koleksiyonun 15 parçası ve benim favorilerim;

Kendall + Kylie for Topshop (15 pieces)
 Açıkçası favorilerimi seçmek benim için çok zor oldu, çünkü bir iki tanesi hariç parçaların hepsine BAYILDIM! Bence harika bir iş çıkartmışlar. Bunlar da en en en çok beğendiklerim olsun o halde, Jenner & Topshop işbirliğindeki kapsül yılbaşı koleksiyonu bu şekilde...

 Sizin de beğendiğinizi umuyorum ve takviminize Aralık başını not alıp, kaçırmamanızı öneriyorum!


You may also like

2 yorum:

  1. merhabaa myreal de gördüm bloğunuzu takibe aldım banada bekliyorum

    http://misevimm.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için önemli, yazmadan geçmeyin. Teşekkürler! :)

Bu blogta yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Serra Onur'a aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.