M.A.C x Taraji P. Henson İşbirliği

/
0 Comments


Herkese merhabalar!

 İnanın böyle bir post ile geri dönmeyi düşünmüyordum fakat bu habere rastlayınca blogta yer vermeden edemedim...

 Makyaj ile çok alakası olmayan insanların bile mağaza önünden geçerken gözüne çarpan M.A.C Cosmetics'in dünyaca ünlü isimlerle yaptığı işbirliklerini, artık duymayanımız kalmamıştır heralde.
Daha önce Nicki Minaj, Ariana Grande, Rihanna, Caitlyn Jenner gibi bir çok ünlü isimle koleksiyon sunan markanın şimdiki sürprizi ise Emmy ödüllü başarılı oyuncu ve şarkıcı Taraji P. Henson ile!


 Açık konuşmak gerekirse, bir kozmetik aşığı olmama karşın exclusive koleksiyonların çok sıkı takipçisi değilim. Çünkü genelde özel koleksiyon oldukları için çok kullanmayacağım absürt renklerde rujlar, farlar çıkartıyorlar. Fakat bu koleksiyonu görür görmez aşık oldum desem yalan olmaz.

 6 üründen oluşan koleksiyonun içinde; hem highlighter hem de allık olarak kullanabileceğiniz 2 mineralize skinfinish (Highlight the Truth, Taraji Glow), bir maskara (Haute & Naughty Too Black Lash), bir eyeliner (Rapidblack), bir ruj (Strip Me Down) ve bir de fırça bulunuyor.

 Ben mineralize skinfinishlerin tonlarına bayıldım, koleksiyondan makyaj çantama ilk girecek olan ürünler onlar. Normalde de markadan Lightscapade rengini severek kullanıyordum, eğer daha önce denemediyseniz siz de mutlaka göz atın derim. Yüze güzel bir ışıltı katıyorlar.

MAC x Taraji Mineralize Skinfinish - "Highlight The Truth"

MAC x Taraji Mineralize Skinfinish Natural - "Taraji Glow"

 Bir diğer favorim ise Strip Me Down adındaki bu nude ruj oldu. Daha önceki postlarımda da değinmiştim; ne yazık ki kolay kolay ruj beğenebilen bir tip değilim, genelde alışverişlerimde hep elim aynı tonlara gidiyor. Strip Me Down'un, Henson'daki duruşuna da ba-yıl-dım. Tabii daha açık cilt tonlarında aynı etkiyi verir mi henüz bilemiyorum ama kesinlikle bakacağım ürünlerden biri.

MAC x Taraji Lipstick - "Strip Me Down"

 Maskaralara, eyeliner ve fırçaya gelecek olursak; markanın diğer maskara, eyeliner ve fırçalarından pek bir farkları olacağını zannetmiyorum ama onlara da bir şans verilebilir tabii. Benim şu anlık önceliğim değiller. Yalnız maskaranın görünüşünü çok sevdim, onu da söylemeden geçemeyeceğim.


MAC x Taraji Brush 187

MAC x Taraji Haute & Naughty Too Black Lash - "Black"

MAC x Taraji "Rapidblack" Eyeliner

 Koleksiyonun tamamı bu şekilde, 8 Eylül'de de online ve belirli M.A.C mağazalarında satışa sunulması bekleniyor. Tabii bu Türkiye'de de aynı tarihte mi olur yoksa buraya daha mı geç gelir henüz onunla ilgili bir açıklama bulamadım. Bulursam sizi de haberdar edeceğim. Çıktığında kaçırmayın, ürünler tükenmeden bir göz atın derim. 
 Benden şimdilik bu kadar, beğendiğinizi umuyorum ve bir sonraki postta görüşürüz diyorum! :)You may also like

Hiç yorum yok:

Yorumlarınız benim için önemli, yazmadan geçmeyin. Teşekkürler! :)

Bu blogta yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Serra Onur'a aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.