Kenzo X H&M İşbirliği

/
0 Comments

Kenzo x H&M

 Bütün o bildiğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz marka işbirliklerini unutun; çünkü H&M her sene olduğu gibi bu sene de inanılmaz bir koleksiyon ile geri dönüyor. İnanılmaz diyorum çünkü mağazalarda yer almasına sayılı günler kala koleksiyonun parçalarını gördüğümde gerçekten inanamadım!

 Hatırlarsanız geçtiğimiz sene de blogta yer vermiştim, markanın #HMBalmaination ile yarattığı izdiham günlerce gündemi meşgul etmişti. Askılıkları devirenler mi dersiniz, kalabalıklar içinde ürünlere ulaşmaya çalışan Nur Yerlitaşlar, Fatih Ürekler mi... Sanırım benim de koleksiyonu askılarda yaklaşık 2 saniye görme fırsatım oldu. "Göz açıp kapayıncaya kadar" tabiri vardır ya, canlı canlı yaşadım inanın. En son aşağı yukarı 70 kilo bir bayanın yeltendiğim Small beden bluzu da kapmasıyla pes edip kokteylin tadını çıkarmaya karar verdim.

 Balmain hatırasını bir kenara bırakalım, gelelim bu sezonun aylar öncesinden konuşulmaya başlanan özel koleksiyonuna...

 Bu senenin konuk tasarımcısı; hepimizin bildiği Paris çıkışlı bir marka olan Kenzo.
 Kreatif Direktörler Humberto Leon ve Carol Lim'in başta olduğu koleksiyonun gardroplarınıza yeni bir soluk getireceğine hiç şüphe yok. H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson'ın da bu konuda markadan son derece emin, "Tüm yaratıcılığı, eğlencesi ve moda aşkıyla Kenzo x H&M dünyasını herkesle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." diyor.

Kenzo x H&M

 Başta işbirliği teklifine çok heyecanlanan ikili Leon ve Lim, daha sonra heyecanlarını bir kenara atıp bu koleksiyon ile vermek istedikleri mesaja odaklanarak çalışmaya koyulmuş. Sonuç ise... sıradışı.

"Markanın ve kendimizin arkasındaki öyküyü anlatmayı gerçekten çok istedik. H&M ile, tüm müşterileri ve moda tutkunlarını gerçek Kenzo dünyasına davet edeceğiz". - Humberto Leon

Kenzo x H&M

Peki koleksiyonda bizi neler mi bekliyor?

 Desenlerin ve renklerin bol keseden kullanıldığı parçalar! Leoparlar, zebralar, maviler, yeşiller, pembeler... Hepsi bir arada.

Kelimenin tam anlamıyla alışılmışın dışında, coşkulu ve eğlenceli!

Kenzo x H&M

 Günlük hayatta giyim konusunda genelde daha klasik renkleri tercih eden biri olarak içlerinde "nasıl yaa" dediğim parçalar olmadı değil ama, kombinlemek için sabırsızlandığım epey bir parça var. Anlayacağınız bir şekilde koleksiyonun içinde kendinizi bulacağınıza eminim. Bana öyle geliyor ki Kenzo x H&M, Türk moda severler için farklı bir tat olacak. Normalde New York, Londra moda haftalarında rastlayabileceğimiz renkler İstanbul sokaklarında da hayat bulacak!

Parçaların bir kısmını paylaşıyor, yorumu sizlere de bırakıyorum! :)

Kenzo x H&M
Kenzo x H&M
Kenzo x H&M
Kenzo x H&M
Kenzo x H&M

 Koleksiyon 3 Kasım Perşembe günü içlerinde Türkiye'deki seçili mağazaların da dahil olduğu dünya çapında yaklaşık 250 H&M mağazasında müşteriye sunulacak. Umarım siz de dolabınıza bu özel seriden bir parça ekleyebilirsiniz! Şimdilik görüşmek üzere... :)


You may also like

Hiç yorum yok:

Yorumlarınız benim için önemli, yazmadan geçmeyin. Teşekkürler! :)

Bu blogta yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Serra Onur'a aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.